Přání k svátku pro děti: Vtipná přání, SMS, texty a básničky

Přání k svátku pro děti by měla být veselá, hravá a plná pozitivní energie. Přinášíme vám inspiraci pro různé typy přání, jako jsou vtipná přání, SMS přání, textová přání a básničky, které potěší nejen děti, ale i jejich rodiče.

Vtipná přání

Vtipná přání jsou ideální pro děti, které milují legraci a zábavu. Udělejte jim radost humorným přáním k jejich svátku.

Příklady vtipných přání

 1. K svátku ti přeji tolik sladkostí, kolik dokážeš sníst, a tolik legrace, kolik dokážeš unést. Šťastný svátek!
 2. Ať se ti splní všechna přání, dokonce i ta nejtajnější. Ale pozor, ať ti nevyrostou uši jako oslíkovi ze Šípkové Růženky! Šťastný svátek!
 3. Šťastný svátek! Ať ti dnešní den přinese největší dort na světě a nekonečnou zásobu zábavy!
 4. K svátku ti přeji nepromokavé boty na loužičkách, sluneční brýle na paprscích a spoustu radosti v srdci!
 5. Šťastný svátek! Ať se ti splní všechna přání, i když bys chtěl mít křídla a létat jako pták.

SMS přání

SMS přání jsou rychlá a jednoduchá způsob, jak popřát dětem k jejich svátku. Stačí poslat krátkou zprávu a udělat jim radost.

Příklady SMS přání

 1. Šťastný svátek! Ať se ti daří ve všem, co tě baví! 🎉
 2. K svátku ti přeji spoustu radosti, zábavy a sladkostí! 🍭
 3. Ať se ti splní všechna přání a tvůj den bude plný dobrodružství! 🎈
 4. Šťastný svátek! Ať tě provází štěstí a úsměv na tváři! 😄
 5. Dnes je tvůj svátek, užij si ho naplno a ať tě provází spousta zábavy! 🥳

Textová přání

Textová přání se hodí pro ty, kteří chtějí napsat dětem něco více než jen krátkou zprávu. Můžete je poslat e-mailem nebo je napsat na pohlednici.

Příklady textových přání

 1. Milý [jméno], k tvému svátku ti přeji spoustu radosti, smíchu a dobrodružství. Ať se ti daří ve škole i ve volném čase a ať tě provází spousta přátel. Šťastný svátek!
 2. Drahá [jméno], ke svátku ti přeji hodně štěstí, zábavy a úspěchů. Ať tě život hýčká a rozmazluje, a ať se ti splní všechna přání. Užij si svůj svátek!
 3. Milý [jméno], k tvému svátku ti přeji, ať tě život obdaří vším dobrým a ať tě provází štěstí, úspěch a láska. Užij si tento den a měj se krásně!
 4. K tvému svátku ti přeji, ať se ti splní všechna tvá tajná přání a ať tě život obdaří štěstím, zdravím, láskou a úspěchy. Užij si svůj svátek, milý [jméno]!
 5. Drahý [jméno], k tvému svátku ti přeji všechno nejlepší. Ať se ti daří ve všem, co děláš, a ať tě provází štěstí, zdraví a láska. Měj krásný den a užij si ho!

Básničky

Básničky jsou hravou a krásnou formou přání, která potěší dětské srdce. Jejich verše dokáží předat emoce a vytvořit nezapomenutelné zážitky.

Příklady básniček

 1. Dnes slavíš svůj svátek, milý, ať tě provází štěstí, láska, síla. Ať radost tvář tvou rozjasní, a smutek už nikdy nepřijde.
 2. Květiny ti k svátku přinesu, s úsměvem a láskou v srdci skrytou. Ať tvůj den je plný slunce, ať tě provází štěstí, radost, šance.
 3. Svátek tvůj dnes slavíme s tebou, přejeme ti lásku, štěstí, zdraví. Ať tvůj život je plný úsměvů, ať tě provází radost a něha.
 4. Dnes je tvůj den, slavíme s radostí, ať tě provází štěstí, láska, úspěchy. Ať tvůj život je plný dobrodružství, ať se splní všechna tvá přání.
 5. Tvůj svátek dnes oslavujeme, ať tě provází radost, zábava, smích. Ať tvůj život je plný barev, ať tě čeká jen to nejkrásnější.
 6. Dnes je tvůj den, oslavuj ho, ať tě provází láska, štěstí, naděje. Ať tvůj život je plný úspěchů, ať se splní všechna tvá přání.
 7. Svátek máš, ať slunce svítí, ať tě provází láska, štěstí, zdraví. Ať tvůj život je plný krásy, ať tě čeká jen radost a šance.
 8. Dnes slavíš svátek, milý, ať tě provází štěstí, láska, úsměv. Ať tvůj život je plný zázraků, ať se splní všechna tvá přání.
 9. K tvému svátku ti básničku píši, ať tě provází láska, štěstí, síla. Ať tvůj život je plný pohody, ať tě čeká jen to nejlepší.
 10. Dnes slavíš svátek, milý [jméno], ať tě provází štěstí, láska, něha. Ať tvůj život je plný krásných chvil, ať se splní všechna tvá přání.

 

Takto jsme prošli různými druhy přání k svátku pro děti, které můžete použít k gratulaci svým dětem, neteřím, synovcům nebo kamarádům. Ať už zvolíte vtipná přání, SMS přání, textová přání nebo básničky, jistě uděláte radost dětem ve svém životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *