Přání k svátku pro ženy: Originální a vtipná přání, SMS, texty a básničky

Svátek je výjimečný den, který si každá žena zaslouží oslavit. Ať už jde o svátek matek, svátek jmen, nebo jen takový den, kdy chcete udělat radost své drahé polovičce, sestře, mamince či kamarádce. V tomto článku najdete inspiraci pro různá přání k svátku pro ženy. Nabízíme vám vtipná přání, SMS přání, textová přání, básničky, citáty a moudra, osobní zprávy, romantická přání a inspiraci od známých osobností.

Vtipná přání

Vtipná přání jsou skvělým způsobem, jak rozveselit oslavence a dodat sváteční atmosféře na lehkosti.

Příklady vtipných přání

 1. Dnes je Tvůj svátek, tak ať ti všechno jde jak po másle a žádná starost tě nepotká. Tedy kromě toho, že budeš muset sníst celý ten dort, co jsem ti koupil(a)!
 2. K svátku přeji, ať máš radost ze života, smysl pro humor a peněz dost. A pokud peněz nebude dost, alespoň ať máš pořádnou zásobu humoru!
 3. Když slavíš svůj svátek, vzpomeň si na to, že nejlepší dárky nejsou ty nejdražší, ale ty nejvtipnější. Takže tady máš jeden vtip: Co řekne klaun ženě k svátku? Ať ti dnešek udělá radost a zítra zase smutek zkouše!
 4. Dnes je tvůj svátek, takže ať ti život přinese tolik radosti, kolik máš šatů ve skříni. Pokud jich máš hodně, pak tě čeká opravdu veselý život!
 5. K svátku ti přeji, ať ti všechno jde tak hladce jako klouzání po ledě. Ale pozor, ať se nepřehoupneš a neskončíš s hlavou v ledové díře!
 6. Ať ti život přinese tolik štěstí, kolik máš v kuchyni hrnců. A pokud jich máš málo, tak si jdi rychle nějaké koupit!
 7. Šťastný svátek ti přeju, ať ti přinese smích, radost a pokud možno, taky pár kilo navíc – ale jen v podobě zmrzliny a čokolády!
 8. K svátku ti přeji, ať se ti každý den vydaří jako ten dnešní. No jo, vím, že to není moc, ale je to přece jen lepší než nic, ne?
 9. Ať ti svátek přinese všechno, co si přeješ, a pokud ne, tak si aspoň něco z toho můžeš koupit sama. Vždyť to děláš nejlépe!

 

K svátku ti přeju hodně lásky, štěstí a hlavně, ať se ti podaří vyhnout všem povinnostem, které dnes na tebe čekají.

 

SMS přání

SMS přání jsou ideální pro ty, kteří chtějí rychle a jednoduše popřát k svátku. Stačí pár slov a máte hotovo!

Příklady SMS přání

 1. Šťastný svátek! Ať tě provází štěstí a úsměv na tváři. 🌞🌸
 2. K tvému svátku ti přeju jen to nejlepší. Ať se ti splní všechny sny! 🌟
 3. Dnes je tvůj den, užij si ho naplno! Šťastný svátek! 🎉
 4. Ať tě život hýčká a rozmazluje nejen dnes, ale i všechny další dny. Šťastný svátek! 💖
 5. K svátku ti přeji úsměv na tváři, lásku v srdci a štěstí v životě. Ať se ti daří! 🍀
 6. Šťastný svátek, miláčku! Ať ti slunce svítí do života nejen dnes, ale každý den! ☀️❤️
 7. Dnes je tvůj svátek a já ti přeji, ať ti dnešní den přinese radost a spokojenost. 🎂🎁
 8. Ať ti svátek přinese spoustu úsměvů, štěstí a krásných zážitků. Užij si ho! 😊
 9. Přeji ti úžasný svátek plný radosti a dobré nálady. Ať se ti splní všechna přání! 🌈
 10. Šťastný svátek, ať tě provází štěstí a úspěch ve všem, co děláš. Měj se krásně! 🌹

Textová přání

Textová přání jsou vhodná pro ty, kteří chtějí něco více než jen rychlou SMS zprávu. Jsou delší a často obsahují více myšlenek a emocí.

Příklady textových přání

 1. Milá [jméno], k tvému svátku ti přeji hodně lásky, zdraví, štěstí a úspěchů ve všem, co tě čeká. Ať se ti daří a tvůj život je plný radosti a krásných chvil.
 2. Drahá [jméno], ke svátku ti přeji všechno nejlepší. Ať se ti splní všechna tvá tajná přání a život ti přinese jen to nejkrásnější. Měj se moc hezky a užij si svůj svátek!
 3. Milá [jméno], ke svátku ti přeji, ať se ti v životě daří, ať ti úsměv neopouští a ať ti štěstí stojí po boku. Měj krásný den a užij si ho!
 4. K tvému svátku ti přeji, ať se ti v životě dostane všeho dobrého a ať tě provází štěstí, zdraví, láska a spokojenost. Užij si svůj svátek, milá [jméno]!
 5. Milá [jméno], k tvému svátku ti přeji mnoho úspěchů, štěstí a lásky. Ať se ti daří ve všem, co děláš, a ať tě život hýčká a rozmazluje.
 6. Šťastný svátek, milá [jméno]! Ať tě provází úspěch ve všem, co tě čeká, a ať tvůj život bude plný krásných a radostných chvil. Měj se skvěle a užij si tento den!
 7. Drahá [jméno], ke svátku ti přeji hodně štěstí, lásky a úspěchů. Ať tě život hýčká a rozmazluje, a ať se ti splní všechna přání. Užij si svůj svátek!
 8. Milá [jméno], k tvému svátku ti přeji, ať tě život obdaří vším dobrým a ať tě provází štěstí, úspěch a láska. Užij si tento den a měj se krásně!
 9. K tvému svátku ti přeji, ať se ti splní všechna tvá tajná přání a ať tě život obdaří štěstím, zdravím, láskou a úspěchy. Užij si svůj svátek, milá [jméno]!
 10. Drahá [jméno], k tvému svátku ti přeji všechno nejlepší. Ať se ti daří ve všem, co děláš, a ať tě provází štěstí, zdraví a láska. Měj krásný den a užij si ho!

Básničky

Básničky jsou romantickou a krásnou formou přání. Jejich verše dokáží předat emoce a vytvořit nezapomenutelné zážitky.

Příklady básniček

 1. Dnes slavíš svůj svátek, milá, ať tě provází štěstí, láska, síla. Ať radost tvář tvou rozjasní, a smutek už nikdy nepřijde.
 2. Květiny ti k svátku přinesu, s úsměvem a láskou v srdci skrytou. Ať tvůj den je plný slunce, ať tě provází štěstí, radost, šance.
 3. Svátek tvůj dnes slavíme s tebou, přejeme ti lásku, štěstí, zdraví. Ať tvůj život je plný úsměvů, ať tě provází radost a něha.
 4. Dnes je tvůj den, slavíme s radostí, ať tě provází štěstí, láska, naděje. Ať tvůj život je plný krásy, ať tě čeká jen to nejlepší.
 5. Svátek slavíš, milá [jméno], ať tě provází štěstí, láska, úsměv. Ať tvůj život je plný barev, ať tě čeká jen to nejkrásnější.
 6. Dnes je tvůj den, oslavuj ho, ať tě provází láska, štěstí, naděje. Ať tvůj život je plný úspěchů, ať se splní všechna tvá přání.
 7. Svátek máš, ať slunce svítí, ať tě provází láska, štěstí, zdraví. Ať tvůj život je plný krásy, ať tě čeká jen radost a šance.
 8. Dnes slavíš svátek, milá, ať tě provází štěstí, láska, úsměv. Ať tvůj život je plný zázraků, ať se splní všechna tvá přání.
 9. K tvému svátku ti básničku píši, ať tě provází láska, štěstí, síla. Ať tvůj život je plný pohody, ať tě čeká jen to nejlepší.
 10. Dnes slavíš svátek, milá [jméno], ať tě provází štěstí, láska, něha. Ať tvůj život je plný krásných chvil, ať se splní všechna tvá přání.

 

Takto jsme prošli různými druhy přání k svátku pro ženy, které můžete použít k gratulaci svým blízkým, přátelům či kolegyním. Ať už zvolíte vtipná přání, SMS přání, textová přání nebo básničky, jistě uděláte radost ženám ve svém životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *