Přání k 70. narozeninám: Vtipné přání pro ženy a muže

Jubilejní 70. narozeniny si zaslouží zvláštní pozornost a o to více se nabízí příležitost pro pobavení oslavence i hostů vtipnými přáními. Představujeme vám několik nápadů, jak zesměšnit stárnutí a dodat oslavě veselou atmosféru.

Vtipná přání pro ženy

 1. Milá [jméno], k Tvým 70. narozeninám Ti přejeme, ať Tě život nadále zahrnuje vráskami smíchu a ať Ti nikdy nedojde humor! Všichni víme, že mládí je v srdci, tak se nikdy nestarneš!
 2. Gratulujeme k Tvým 70. narozeninám, [jméno]! Přejeme Ti, ať Tě provází stále stejná energie a chuť do života. A pamatuj, že nejlepší recept na věčnou mládí je smích a dobrá nálada!
 3. K Tvým 70. narozeninám Ti přejeme, ať je Tvůj život plný radosti, štěstí a vtipných okamžiků. Ať se nikdy neztratí Tvůj smysl pro humor a ať Tě provází láska těch, kteří Tě mají rádi.

Vtipná přání pro muže

 1. Milý [jméno], k Tvým 70. narozeninám Ti přejeme, ať se Ti stále daří držet krok s mladší generací a ať Tě provází věčný optimismus! Pamatuj, že stárnutí je pouze číslo a mládí je stav mysli.
 2. K Tvým 70. narozeninám Ti přejeme, ať Tě život stále překvapuje a ať Tě čeká ještě mnoho dobrodružství a nevšedních zážitků. Ať Tě provází štěstí a láska těch, kteří Tě mají rádi.
 3. Gratulujeme k Tvým 70. narozeninám, milý [jméno]! Přejeme Ti, ať je Tvůj život plný radosti, úspěchů a krásných okamžiků. Ať Tě provází štěstí a láska těch, kteří Tě mají rádi.

 

Ať už oslavujete 70. narozeniny s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato vtipná přání vám pomohou přidat lehkost a humor do slavnostního dne. Nebojte se upravit texty podle svého vlastního stylu a osobních vztahů s oslavencem, aby byla přání ještě originálnější a zábavnější.

Vtipná přání pro babičky a dědečky

 1. Milá babičko / milý dědečku, gratulujeme k Tvým nádherným 70. narozeninám! Přejeme Ti, ať je Tvůj život plný radosti, štěstí a vnoučat, která Tě budou provázet na Tvé cestě životem.
 2. Babičko / dědečku, k Tvým 70. narozeninám Ti přejeme, ať máš stále plné ruce koláčů a času na hraní s vnoučaty. A pamatuj, že jsi pro nás vždy ta nejmladší a nejvtipnější babička / dědeček!
 3. K Tvým 70. narozeninám Ti přejeme, ať si užíváš zaslouženého odpočinku a radostí ze života. Babičko / dědečku, nezapomeň, že stáří je jen číslo, zatímco mládí a radost z života jsou nakažlivé!

Vtipná přání pro kamarády a kolegy

 1. Milý [jméno], gratulujeme k Tvým 70. narozeninám! Přejeme Ti, ať je Tvůj život plný zábavy, smíchu a dobrých přátel. A pamatuj, že věk je jen číslo a pořád můžeš být mladý v srdci!
 2. K Tvým 70. narozeninám Ti přejeme, milý [jméno], ať se Ti daří plnit své sny a cíle. Ať Tě provází úspěch, láska a dobrá nálada, a ať si udržíš svůj věčný optimismus a chuť do života.
 3. Gratulujeme k Tvým 70. narozeninám, [jméno]! Přejeme Ti, ať máš stále dostatek energie pro všechny Tvé koníčky a záliby, a ať Ti nechybí čas na setkávání s přáteli a rodinou.

 

Ať už je oslavencem žena, muž, babička, dědeček, kamarád nebo kolega, tato vtipná přání k 70. narozeninám jim jistě vykouzlí úsměv na tváři a přidají slavnostnímu dni zábavnou atmosféru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *