Přání k 75. narozeninám: Oslovte srdce oslavence textem

75. narozeniny jsou skutečně zvláštní a výjimečné, protože oslavují 75 let plných zážitků, lásky a vzpomínek. Připravili jsme pro vás několik tipů a příkladů přání, abyste mohli oslovit srdce oslavence krásnými slovy, která vyjádří váš vděk a radost z toho, že je ve vašem životě.

Přání pro ženy

Básničky

Básně jsou vždy krásným způsobem, jak vyjádřit city a vzpomínky. Představujeme vám několik básniček pro 75. narozeniny ženy:

 1. Sedmdesát pět let života za tebou, spousta zážitků a lásky v srdci. Přejeme ti, ať tvůj život pokračuje, s úsměvem na tváři a srdcem plným štěstí.
 2. Dnes slavíš sedmdesát pět let života, ať každý den je pro tebe svátek. S láskou, radostí a zdravím ať jdeš vpřed, ať ti štěstí slunce vždy svítí před.

Vtipná přání

Překvapte oslavence humorem a vytvořte nezapomenutelný zážitek s těmito vtipnými přáními:

 1. Gratulujeme k 75. narozeninám! Věk je jen číslo, a to tvoje se blíží k rekordu! Ať ti to ale nebrání v tom užívat si život naplno!
 2. Sedmdesát pět let? A kde je ta krása a energie? Ještě pořád v tobě! Přejeme ti, ať ti to vydrží ještě dalších 75 let!

Přání pro muže

Básničky

 1. Zde je několik básniček pro 75. narozeniny muže, které můžete použít:
 2. Sedmdesát pět roků života, to je důvod k oslavě, s úsměvem na rtech a srdcem plným lásky jdeme dál. Přejeme ti, ať ti štěstí nikdy neopouští, ať tě provází radost, zdraví a láska v každém kroku.
 3. Dnes slavíš sedmdesát pět let života, s radostí a láskou tě přátelé obklopují. Ať tě provází štěstí a úspěch na každém kroku, ať tě nikdy neopustí zdraví, radost a spokojenost.

Vtipná přání

Vtipná přání pro muže, která rozzáří jeho 75. narozeniny:

 1. Dnes slavíš 75 let, a víš co? Máš teď oficiálně povolenku řídit pomalu, být zamyšlený a užívat si zasloužený odpočinek! Gratulujeme!
 2. 75 let je skvělý věk – mladší než hory, ale starší než většina stromů. Gratulujeme k takové dokonalé rovnováze!

Ať už si vyberete básničku nebo vtipné přání, hlavní je, že vaše slova pocházejí od srdce. Oslovte oslavence krásnými slovy a udělejte jeho 75. narozeniny nezapomenutelným dnem.

 

Citáty a moudra k 75. narozeninám

Slavné citáty a moudra, které mohou být inspirující pro oslavence:

 1. „Stáří není otázkou let, ale otázkou energie, vášně a touhy po životě.“ – George Bernard Shaw
 2. „Nikdy nejste tak starý, abyste nemohli stanovit další cíl nebo snít nový sen.“ – C. S. Lewis
 3. „Věk je jen číslo, omezení pro někoho, ale ne pro vás. Oslavte svých 75 let s radostí a vděčností za vše, co jste prožili!“

Přání pro ženy k 75. narozeninám

 1. Milá [jméno], k Tvým 75. narozeninám Ti přejeme mnoho zdraví, lásky a štěstí. Ať Tě provází úsměv a radost ze života každý den!
 2. 75 let je neuvěřitelných! Přeji Ti, ať si užíváš zasloužený odpočinek a těšíš se ze všeho, co jsi dosáhla. Ať Tě život stále překvapuje a těší!

Přání pro muže k 75. narozeninám

 1. K Tvým 75. narozeninám Ti přejeme, ať Tě stále provází energie a chuť do života. Ať se Tvůj život naplňuje radostí, úspěchy a spokojeností!
 2. Milý [jméno], 75 let je obdivuhodný věk. Přejeme Ti mnoho zdraví, síly a optimismu na další roky života.

 

Věk je jen číslo a 75. narozeniny jsou skvělý důvod k oslavě. Dejte najevo své upřímné přání oslavenci a přispějte k jeho radosti z tohoto významného dne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *