Přání k svátku pro Mariána: Nejlepší textová přání

Marián má svátek 25. března. Přání k svátku pro Mariána můžete předat osobně, přes telefon nebo poslat zprávou. V tomto článku se dozvíte, jaké přání můžete použít, abyste udělali radost oslavenci.

Kdy má svátek Marián?

Marián slaví svátek 25. Března

 

Klasická přání

Klasická přání jsou ideální pro rodinu, přátele či kolegy. Jejich obsah je tradiční a nezávazný. Zde je pět příkladů:

 1. Milý Mariáne, k Tvým jmeninám Ti přeji hodně štěstí, zdraví a lásky. Ať Tě provází úsměv a spokojenost každý den.
 2. Drahý Mariáne, přeji Ti ke svátku všechno nejlepší, spoustu radosti a pohody v životě. Ať se Ti daří ve všem, co děláš.
 3. Mariáne, k Tvým jmeninám Ti přeji štěstí, úspěchy a krásné chvíle s Tvými blízkými. Ať se Ti splní všechna Tvá přání.
 4. Přeji Ti, Mariáne, k Tvým jmeninám mnoho lásky, štěstí a zdraví. Ať Tě provází úspěch a spokojenost ve všech oblastech života.
 5. Milý Mariáne, ke Tvým jmeninám Ti přeji štěstí, zdraví a úspěch. Ať Tě provází radost a krásné chvíle v životě.

 

Vtipná přání

Pro ty, kteří chtějí pobavit oslavence, jsou zde vtipná přání. Přinášejí úsměv na tvář a zpestří svátek. Pět příkladů:

 1. Mariáne, k Tvým jmeninám Ti přeji, aby Tě nepotkala smůla, ale naopak – ať Tě provází hodně štěstí. A pokud potkáš smůlu, ať je to jen ta smůla, že Ti dojdou baterky v dálkovém ovladači!
 2. Drahý Mariáne, k Tvým jmeninám Ti přeji spoustu štěstí, zdraví a zábavy. A když už budeme u toho zdraví, tak ať Tě provází i chuť na zdravé jídlo, aby sis udržel tu štíhlou linii!
 3. Mariáne, ke Tvým jmeninám Ti přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů. A pokud někdy naraz
 4. íš na překážky, tak ať jsou to jen ty v parku, abys si mohl dát dobrý workout! 4. Přeji Ti, Mariáne, k Tvým jmeninám hodně štěstí, úspěchu a radosti. Ať se Ti daří ve všem, co děláš, a když ne, tak ať je to aspoň dobrý příběh na párty!
 5. Milý Mariáne, ke Tvým jmeninám Ti přeji tolik štěstí, kolik je výher v loterii, tolik zdraví, kolik je v lékárně léků, a tolik úspěchu, kolik je úspěšných podnikatelů. Ať se Ti všechna Tvá přání splní!

 

Přání pro zamilované

Pokud chcete oslovit svého partnera či milovanou osobu, zde je pět příkladů romantických přání:

 1. Miláčku Mariáne, ke Tvým jmeninám Ti přeji spoustu lásky, štěstí a krásných chvil strávených ve dvou. Jsem ráda, že jsem součástí Tvého života.
 2. Můj drahý Mariáne, k Tvým jmeninám Ti přeji nejen štěstí a zdraví, ale také spoustu nádherných společných zážitků, které nám zůstanou navždy v srdci.
 3. Mariáne, ke Tvým jmeninám Ti přeji štěstí, lásku a krásné chvíle, které prožijeme společně. Jsi pro mě důležitý a moc Tě miluji.
 4. Přeji Ti, Mariáne, k Tvým jmeninám mnoho lásky a štěstí, které si zasloužíš. Ať jsme spolu šťastní a spokojení.
 5. Milý Mariáne, ke Tvým jmeninám Ti přeji všechno nejlepší, spoustu lásky a štěstí. Jsem rád, že Tě mám ve svém životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *