Přání k svátku pro Nikolu: Originální přání

Nikola má svátek 20. listopadu a je to skvělá příležitost poslat jí nebo mu originální a krásné přání k svátku. V tomto článku jsme pro vás připravili několik kategorií přání, které můžete použít nebo se jimi nechat inspirovat.

Kdy má svátek Nikola?

Nikola slaví svátek 20. Listopadu

Vtipná přání

 1. Milá Nikolo, k svátku ti přeji, aby ti dnes vyšel každý vtípek, který řekneš. Až se budeš smát, ať se směje celý svět s tebou! Veselý svátek!
 2. Drahý Nikolo, k svátku ti přeji tolik dárků, že si budeš připadat jako Santa Claus! Šťastný svátek!
 3. Nikolo, k tvému svátku ti přeji hodně úsměvů, a až se budeš smát, ať tvůj smích překryje i zvuky vánočních koled! Veselý svátek!
 4. K svátku ti přeji, ať ti dnes všechny srandy vyjdou na jedničku a všichni se ti smějí, ale jenom s tebou, ne na tebe! Veselý svátek, Nikolo!
 5. Nikolo, ať se ti dnes daří vše, co děláš, a ať tě nic nepřekvapí. Kromě tohoto vtipného přání, samozřejmě! Veselý svátek!

 

Upřímná přání

 1. Milá Nikolo, k tvému svátku ti přeji hodně zdraví, štěstí a lásky. Ať se ti daří vše, co si předsevzala. Šťastný svátek!
 2. Drahá Nikolo, k tvému svátku ti přeji hodně úspěchů v práci i v osobním životě, spoustu radosti a lásky od blízkých. Veselý svátek!
 3. Nikolo, k tvému svátku ti přeji trpělivost, odvahu a sílu k překonávání životních překážek. Ať tě provází štěstí a zdraví. Šťastný svátek!
 4. K svátku ti přeji, ať tě život provází jenom radostnými chvilkami a ať se ti splní všechna tvá tajná přání. Veselý svátek, Nikolo!
 5. Ať je tvůj svátek plný radosti a štěstí, ať tě provází láska a úspěchy. Šťastný svátek, Nikolo!

 

Pokračujeme s dalšími nápady na přání k svátku pro Nikolu. Tentokrát se zaměříme na romantická přání, která můžete poslat svému partnerovi nebo partnerce.

 

Romantická přání

 1. Milá Nikolo, k tvému svátku ti přeji nejen lásku a štěstí, ale také spoustu krásných společně strávených chvil. Ať naše láska roste s každým dnem. Šťastný svátek!
 2. Můj drahý Nikolo, k tvému svátku ti přeji, abychom si stále více rozuměli a naše láska byla silnější než kdy dříve. Šťastný svátek, můj milý!
 3. Nikola, moje láska, k tvému svátku ti přeji, abychom spolu prožívali jen ty nejkrásnější okamžiky, které nám život nabídne. Miluji tě a přeji ti šťastný svátek!
 4. Tvůj svátek je příležitostí připomenout si, jak moc tě miluji a jak moc jsem rád(a), že jsi ve mém životě. Šťastný svátek, milá Nikola!
 5. Drahá Nikolo, k tvému svátku ti přeji, abychom byli stále šťastní spolu a naše láska nikdy nevybledla. Šťastný svátek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *