Přání k svátku pro Tomáše: Inspirujte se!

Tomáš oslavuje své jmeniny 7. března. Pokud máte v okruhu svých známých nějakého Tomáše, určitě mu uděláte radost, když mu popřejete k jeho svátku. V tomto článku naleznete inspiraci pro různé druhy přání, ať už klasická, vtipná či SMS přání.

Kdy má svátek Tomáš?

Tomáš slaví svátek 7. Března

 

Klasická přání

 1. Milý Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů ve všem, co děláš. Ať Tě provází radost a spokojenost každý den!
 2. Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji všechno nejlepší. Ať se Ti daří ve všem, co si předsevzal, a život Ti nabídne spoustu radostných chvil.
 3. Drahý Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji, ať Tě provází štěstí, láska a úspěch. Ať Tvůj život bude plný krásných okamžiků a nezapomenutelných zážitků.
 4. Všechno nejlepší k Tvým jmeninám, Tomáši! Ať Tě provází radost, spokojenost a úspěch na každém kroku Tvého života.
 5. Milý Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji hodně štěstí, zdraví a lásky. Ať je Tvůj život plný krásných okamžiků a nečekaných příležitostí.

 

Vtipná přání

 1. Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji, ať Tvůj život není jen jedna velká přednáška, ale spíše zábavný a veselý večer s přáteli! Hodně štěstí a smíchu!
 2. K Tvým jmeninám Ti přeji, milý Tomáši, ať Tě život zahrne spoustou štěstí, zdraví a peněz… a hlavně ať Ti nikdy neřekne: „Tomáši, dělej!“
 3. Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji, ať Tě provází štěstí, zdraví a radost ze života. A pokud někdy potřebuješ zázrak, prostě se zahraj na Tomáše a nevěř, dokud ho neuvidíš!
 4. Všechno nejlepší k Tvým jmeninám, Tomáši! Ať je Tvů jživot plný dobrodružství a veselých chvil. A pokud někdy narazíš na překážku, nevěš hlavu – s takovým jménem jako Tomáš zvládneš všechno!
 5. Milý Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji spoustu štěstí, zdraví a pohody. Ať se Ti daří nejen v práci, ale i v životě… a pokud někdy potřebuješ poradit, nezapomeň, že Tomáši jsou známí tím, že mají dobrý úsudek!

 

SMS přání

 1. Milý Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji vše nejlepší. Ať Tě provází štěstí, zdraví a úspěch! 🍀🎉
 2. Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji hodně štěstí, radosti a krásných chvil. Ať se Ti všechna přání splní! 🌟🥳
 3. Všechno nejlepší k Tvým jmeninám, Tomáši! Ať Tě provází štěstí, úspěch a láskyplné okamžiky! ❤️🎈
 4. Tomáši, k Tvým jmeninám Ti přeji spoustu štěstí, zdraví a úspěchů. Ať se Ti daří ve všem, co si předsevzal! 🎁🎊
 5. K Tvým jmeninám, Tomáši, Ti přeji všechno nejlepší. Ať Tvůj život bude plný radosti, lásky a krásných zážitků! 😊🌈

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *