Zamilovaná přání k svátku: Romantická přání, SMS, texty a básničky

Když chcete svému partnerovi či partnerce popřát k svátku, je ideální vybrat si zamilovaná přání, která vyjadřují vaše city. V tomto článku vám nabídneme inspiraci pro různé typy zamilovaných přání, jako jsou romantická přání, SMS přání, textová přání a básničky, které potěší srdce vaší dražší polovičky.

Romantická přání

Romantická přání jsou ideální pro vyjádření lásky a něhy ve vztahu. Ukažte svému partnerovi či partnerce, jak moc vám na něm či na ní záleží.

Příklady romantických přání

 1. Ke svátku ti přeji, ať tě provází láska a štěstí. Jsem šťastný/á, že tě mám, a doufám, že budeme spolu oslavovat mnoho dalších svátků.
 2. Miláčku, k tvému svátku ti přeji spoustu lásky, štěstí a radosti. Jsi pro mě nejdůležitější člověk na světě a nemohu si představit život bez tebe.
 3. Ke svátku ti přeji, ať se ti splní všechna tvá přání a ať tě provází láska, štěstí a radost. Jsem šťastný/á, že jsem součástí tvého života.
 4. Miláčku, k tvému svátku ti přeji všechno nejlepší. Děkuji ti za všechny krásné chvíle, které jsme spolu prožili, a těším se na další.
 5. Ke svátku ti přeji, ať tě provází láska, štěstí a úspěch. Jsi můj svět, můj život a moje štěstí.

SMS přání

SMS přání jsou rychlá a jednoduchá způsob, jak popřát svému partnerovi či partnerce k svátku. Stačí poslat krátkou zprávu a udělat mu či jí radost.

Příklady SMS přání

 1. Miláčku, šťastný svátek! Ať tě provází láska, štěstí a radost. Miluju tě! ❤️
 2. Ke svátku ti přeji spoustu lásky, štěstí a radosti! Jsi můj život, moje srdce! 🌹
 3. Ať se ti splní všechna přání a tvůj den bude plný lásky a štěstí. Miluji tě, miláčku! 😍
 4. Drahý/á, k tvému svátku ti přeji všechno nejlepší! Jsi moje štěstí, má láska! 😘
 5. Miláčku, ať tě tento den provází láska, radost a štěstí! Jsem šťastný/á, že jsem s tebou! 💕

Textová přání

Textová přání vám umožní vyjádřit své city hlouběji než prostřednictvím SMS přání. Napište svému partnerovi či partnerce krásný vzkaz, který vám oběma zůstane navždy v paměti.

Příklady textových přání

 1. Miláčku, ke svátku ti přeji, ať tě provází láska, štěstí a radost. Děkuji ti za všechny nádherné chvíle, které jsme spolu prožili, a nemohu se dočkat dalších společných zážitků. Miluji tě!
 2. Drahý/á, k tvému svátku ti přeji všechno nejlepší. Ať se ti daří ve všem, co děláš, a ať tě provází štěstí, zdraví a láska. Jsi úžasný/á partner/ka a jsem pyšný/á, že jsem s tebou.
 3. Miláčku, k tvému svátku ti přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů. Jsi úžasný/á člověk a doufám, že tento den bude plný radosti a štěstí. Měj krásný den!
 4. K tvému svátku ti přeji všechno nejlepší, miláčku. Ať se ti splní všechna tvá tajná přání a ať tě život obdaří štěstím, zdravím, láskou a úspěchy. Užij si svůj svátek!
 5. Drahý/á, k tvému svátku ti přeji mnoho štěstí, lásky a radosti. Děkuji ti za vše, co jsi pro mě udělal/a, a doufám, že tento den bude pro tebe nezapomenutelný.

Básničky

Básničky jsou krásnou formou přání, která potěší srdce vašeho partnera či partnerky. Jejich verše dokážou předat emoce a vytvořit nezapomenutelné zážitky.

Příklady básniček

 • Ke svátku ti básničku píši, ať tě provází láska,
 • štěstí, něha. Ať tvůj život je plný krásných chvil, ať se splní všechna tvá přání.
 • Tvůj svátek dnes oslavujeme, ať tě provází radost, zábava, smích. Ať tvůj život je plný barev, ať tě čeká jen to nejlepší.
 • K tvému svátku ti básničku píši, ať tě provází láska, štěstí, síla. Ať tvůj život je plný něhy, ať tě čeká jen radost a šance.
 • Drahý/á, ke svátku ti píši verše, ať tě provází láska, štěstí, smích. Ať tvůj život je plný dobrodružství, ať tě čeká jen to nejkrásnější.
 • Tvůj svátek slavíme dnes společně, ať tě provází láska, něha, štěstí. Ať tvůj život je plný pohody, ať tě čeká jen radost a láska.

 

Nyní jste se seznámili s různými druhy zamilovaných přání k svátku, které můžete použít k vyjádření své lásky a něhy vůči svému partnerovi či partnerce. Ať už zvolíte romantická přání, SMS přání, textová přání nebo básničky, jistě uděláte své dražší polovičce radost a potěšíte její či jeho srdce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *