Přání k svátku pro Alenu: Originální a upřímná přání pro vaše blízké

Alena je oblíbené ženské jméno v české republice. Pokud máte někoho blízkého se jménem Alena, určitě jí chcete popřát k svátku něco originálního a upřímného. V tomto článku najdete různé nápady na klasická, vtipná i SMS přání, které můžete upravit podle svého vkusu.

Kdy má svátek Alena?

Alena slaví svátek 13. Srpna

 

Klasická přání

Pro matku, manželku nebo přítelkyni:

 1. Milá Aleno, ke svátku ti přeji hodně štěstí, zdraví a lásky. Ať se ti daří ve všem, co tě čeká, a ať tě provází úsměv na tváři každý den!
 2. Alenko, k tvému svátku ti přeji všechno nejlepší. Ať se ti splní všechna tvá tajná přání a život ti přinese mnoho krásných chvil a úspěchů.

 

Pro dceru nebo sestru:

 1. Naše milá Alenko, k tvému svátku ti přejeme hodně radosti, lásky a úspěchů. Ať ti život přinese jen to nejlepší a mnoho krásných příležitostí!
 2. Ke svátku ti, Alenko, přejeme spoustu štěstí, zdraví a úspěchů ve všem, co tě čeká. Ať ti život nabídne mnoho krásných zážitků a vzpomínek!
 3. Alenko, k tvému svátku ti přeji všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví. Ať se ti daří ve všech oblastech života a máš důvod se každý den smát!

 

Vtipná přání

 1. Ahoj Alenko! K tvému svátku ti přejeme, ať se ti život jen hemží štěstím, a až budeš mít tolik štěstí, že už ho nebudeš potřebovat, pošli nám ho nějaké!
 2. Milá Aleno, ke svátku ti přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěchů. A až se ti splní všechna přání, nezapomeň se s námi podělit o svůj úspěch!
 3. Alenko, ke svátku ti přejeme, ať ti všechny překážky mizí jako mávnutím kouzelného proutku a život ti jde vždy jako po másle!
 4. Milá Aleno, k tvému svátku ti přejeme, ať ti všechny hvězdy na obloze splní tvá tajná přání a ať se ti život jen hemží krásnými okamžiky!
 5. Ahoj Alenko! K tvému svátku ti přejeme, ať tě život hýčká jako princeznu, štěstí ti nechybí a úsměv ti neopouští tvář!

 

SMS přání

 1. Milá Aleno, přeji ti ke svátku hodně štěstí, zdraví a radosti. Ať ti život přináší jen to nejlepší!
 2. Hezký svátek, Alenko! Ať ti všechno jde dobře a máš důvod se každý den smát!
 3. Alenko, ke svátku ti přeji spoustu štěstí, zdraví a úspěchů. Ať ti život nabídne jen to nejlepší!
 4. Milá Aleno, přejeme ti ke svátku všechno nejlepší a ať ti život přinese mnoho radosti, úspěchů a lásky!
 5. Alenko, k tvému svátku ti přeji hodně štěstí, zdraví a krásných chvil. Ať ti život přináší jen to nejlepší!

 

Vyzkoušejte jedno z těchto přání nebo se nechte inspirovat a vytvořte vlastní originální přání pro Alenu ve vašem životě. Ať už zvolíte klasické, vtipné nebo SMS přání, důležité je, aby bylo upřímné a vyjádřilo vaše pocity.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *