Přání k svátku pro Lenku: Originální a vtipné přání

Přání k svátku je malým gestem, které může udělat velkou radost. Pokud chcete potěšit svou přítelkyni, sestru nebo kolegyni jménem Lenka, pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás několik nápadů na přání k svátku, které můžete použít nebo se jimi nechat inspirovat při psaní vlastního přání.

Kdy má svátek Lenka?

Lenka slaví svátek 21. Února

 

Klasická přání k svátku pro Lenku

 1. Milá Lenko, přeji Ti k Tvému svátku hodně štěstí, zdraví a lásky. Ať se Ti daří ve všem, co si přeješ, a nechť Tě provází úsměv na Tváři.
 2. Ke svátku Ti přeji vše nejlepší, hodně lásky, úspěchů a radosti. Ať je Tvůj život plný krásných chvil a nezapomenutelných zážitků.
 3. K Tvému svátku Ti přeji hodně štěstí, pevné zdraví a mnoho splněných přání. Ať Tě život těší a naplňuje láskou a štěstím.

 

Vtipná přání k svátku pro Lenku

 1. Milá Lenko, k Tvému svátku Ti přeji, ať máš kapsy plné peněz, břicho plné jídla a srdce plné lásky. A když už na to přijde, tak ať máš i skříň plnou krásných šatů!
 2. Ke svátku Ti přeji, ať Ti rostou peníze na stromě, kalorie se nepřilepí a úsměv Ti nezmizí z Tváře. A pokud se něco z toho nesplní, tak alespoň ať se dobře bavíš!
 3. Přeji Ti k Tvému svátku všechno, co si přeješ, ale nezapomeň, že přání se plní jenom jednou za rok. Tak si to rozmysli pečlivě a nežádej si hned všechno naráz!

 

Básničky k svátku pro Lenku

 1. K svátku přání posíláme, ať štěstí, zdraví nechybí, ať se smích a radost střídá, v srdci lásky nezhasíná.
 2. Lenko milá, ke svátku Ti přejeme, ať štěstí Tě provází celým životem, ať zdraví Tě neopustí, a láska v srdci nezhasne, nezklame.
 3. Lenko, ať Tě štěstí provází, zdraví, úspěchy Ti nechybí, ať Tě život jenom hladí, ať se úsměv z Tváře neztrácí.

 

SMS přání k svátku pro Lenku

 1. Lenko, k Tvému svátku Ti přeji hodně štěstí, zdraví a lásky! Užij si svůj den! 😊
 2. Ke svátku Ti přeji vše nejlepší a ať se Ti daří ve všem, co si přeješ. 🍀🌸
 3. Ať Tě život hýčká a jen radost přináší, k Tvému svátku vše nejlepší! 🎉

 

Osobní přání k svátku pro Lenku

 1. Lenko, k Tvému svátku Ti přeji nejen hodně štěstí, ale také pevné zdraví, lásku a pohodu. Jsi skvělá kamarádka a zasloužíš si jen to nejlepší.
 2. Milá Lenko, ke svátku Ti přeji všechno, co Tě dělá šťastnou. Děkuji, že jsi součástí mého života a že mi vždy nasloucháš a pomáháš.
 3. Přeji Ti, Lenko, ať Tvůj život je plný krásných chvil a nezapomenutelných zážitků. Jsi úžasná osoba a zasloužíš si být šťastná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *