Přání k svátku pro Barboru: Originální, vtipná a SMS přání

Hledáte inspiraci pro přání k svátku pro Barboru? Níže naleznete různé druhy přání, ať už hledáte originální, vtipné nebo krátké SMS přání. Vyberte si to pravé pro vaši Barboru a udělejte jí radost.

Kdy má svátek Barbora?

Barbora slaví svátek 4. Prosince

 

Originální přání

Chcete, aby vaše přání bylo opravdu originální a zapadlo přesně Barboře? Zde je pět nápadů na originální přání:

 1. Barborko, k Tvému svátku Ti přeji mnoho úžasných příležitostí, zážitků a úsměvů, které se promění v krásné vzpomínky. Všechno nejlepší!
 2. Ke svátku Ti přeji, Barborko, ať se Tvůj život rozvíjí jako pestrá květina, plná barev, vůní a radosti. Vše nejlepší!
 3. Barborko, ke svátku Ti přeji, aby Tě každý den provázelo štěstí, láska a úspěch. Ať Tvůj život jen kvete! Vše nejlepší!
 4. Ať Ti, Barborko, každý den přináší něco nového, něco krásného a něco, co Tě naplňuje radostí. Vše nejlepší ke svátku!
 5. Barborko, ke svátku Ti přeji, aby Tvůj život byl jako zahrada, která neustále rozkvétá a poskytuje útočiště pro Tvé sny a přání. Vše nejlepší!

 

Vtipná přání

Pro ty, kteří chtějí přání s humorem, jsou zde následující vtipná přání:

 1. Barborko, ke svátku Ti přeji, ať se Ti daří v práci, v lásce i ve sportu. A pokud tě něco z toho nebude bavit, tak si prostě zkus najít nový koníček. Všechno nejlepší!
 2. Ke svátku Ti přeji, Barborko, ať už máš v životě všechno, co chceš, nebo alespoň dobrou strategii, jak to získat. Všechno nejlepší!
 3. Barborko, k Tvému svátku Ti přeji hodně zdraví, štěstí a peněz. A když už peníze nestačí, tak alespoň ať ti stačí zdraví a štěstí! Veselý svátek!
 4. Všechno nejlepší ke svátku, Barborko! Ať máš vždy dostatek energie na to, abys mohla splnit všechny své úkoly. A pokud ne, alespoň ať máš dostatek energie na to, abys si mohla dát pauzu. Veselý svátek!
 5. Barborko, přeji Ti ke svátku hodně úspěchů a štěstí. A když už štěstí nebude stačit, tak alespoň ať máš vždy dostatek čokolády! Vše nejlepší!

 

SMS přání

Pokud hledáte krátká a výstižná přání, která můžete poslat přes SMS, zde je pět nápadů:

 1. Barborko, vše nejlepší ke svátku! Ať Tě provází štěstí, láska a úspěch.
 2. Ke svátku Ti přeji hodně zdraví, štěstí a úsměvů, Barborko!
 3. Veselý svátek, Barborko! Ať Tě život jen hýčká a rozmazluje.
 4. Barborko, vše nejlepší ke svátku! Ať se Ti daří v práci, v lásce i ve sportu.
 5. Ať Tě život hýčká a rozmazluje, Barborko! Všechno nejlepší ke svátku!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *