Přání k svátku pro Lucii: Inspirujte se a potěšte ji originálním způsobem!

Lucii můžete ke svátku přát nejrůznějšími způsoby, ať už se jedná o klasické přání, vtipné verze nebo básničky. Důležité je vyjádřit úctu a pozornost k oslavenci, takže neváhejte a udělejte Lucii radost!

Kdy má svátek Lucie?

Lucie slaví svátek 13. Prosince

 

Klasická přání k svátku pro Lucii

 1. Lucie, ke svátku Ti přeji hodně štěstí, zdraví a lásky. Ať Tě provází úsměv na rtech každý den!
 2. Milá Lucie, přeji Ti ke svátku spoustu radosti, úspěchů a krásných okamžiků. Ať je Tvůj život plný štěstí a pohody.
 3. Ke svátku Ti, Lucie, přeji, ať Tě provází štěstí a úspěch ve všem, co děláš. Ať je Tvůj život plný krásných zážitků a nezapomenutelných chvil.

 

Přání ve formě krátkých SMS zpráv

 1. Lucie, všechno nejlepší ke svátku! Ať jsi šťastná a spokojená. 🌸
 2. Ke svátku Ti přeji, Lucie, hodně štěstí, zdraví a úspěchů! 🌟
 3. Ahoj Lucie! Přeji Ti krásný svátek a hodně radosti. 🎈

 

Vtipné přání k svátku pro Lucii

 1. Ahoj Lucie! Ke svátku Ti přeji, ať Tě provází štěstí jako magnet na ledničce. A hlavně – ať nikdy neztratíš svůj humor a smysl pro legraci!
 2. Lucie, ke svátku Ti přeji hodně štěstí – i když vím, že si ho dokážeš vytvořit sama! Měj se krásně a užij si svůj den!
 3. Milá Lucie, ke svátku Ti přeji, aby Ti štěstí sedlo jako kočka na klín. A pokud nemáš kočku, pak ať Ti sedne štěstí jako pes na zadek! 😄

 

Básničky pro Lucii ke svátku

 1. Lucie má dnes svátek, ať jí štěstí provází krok, nechť jí kvete život jako říjnový bok, ať jí radost září jako západ slunce na obzoru.
 2. Lucii dnes přejeme, ať má životplný úsměvů a spokojené chvíle, ať jí štěstí svítí jako nejjasnější hvězdy, a lásku má jako měsíční svit v noci.
 3. Na svátek Tě chceme přát, ať Tě štěstí v životě jen provází, ať Tvá cesta je jak pole plné květů, ať zdraví a láska jsou Tvými stálými druhy.

 

Přání k svátku pro Lucii ve formě citátů

 1. „Nikdy nezapomínej na tři věci: na zdroj Tvého štěstí, na cíl Tvého úsilí a na hodnotu Tvých darů.“ – Marie von Ebner-Eschenbach
 2. „Buďte vždy veselí a smějte se, protože štěstí je jediná věc, která má světlo, i když ho nesvítí.“ – Paul Claudel
 3. „Štěstí se násobí, když se dělí.“ – Albert Schweitzer

 

Nechť tato přání poslouží jako inspirace pro vaše vlastní gratulace Lucii ke svátku. Ať už se rozhodnete pro klasické přání, vtipné verze, básničky nebo citáty, důležité je, aby bylo upřímné a vystihovalo vaše pocity. Přeji vám hodně úspěchů při výběru toho pravého přání!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *