Přání k svátku pro Marcelu: Nejlepší textová přání

V tomto článku najdete různé druhy svátečních přání pro Marcelu. Ať už hledáte vtipné, romantické nebo klasické přání, zde naleznete inspiraci pro každý vkus.

Kdy má svátek Marcela?

Marcela slaví svátek 20. Dubna

 

Klasická přání k svátku pro Marcelu

 1. Milá Marcelo, ke Tvému svátku Ti přeji mnoho štěstí, zdraví a radosti. Ať se Ti daří ve všem, co Tě napadne, a nebe Ti životem žádnou překážku.
 2. Marcelo, k Tvému svátku Ti posílám upřímné přání plné lásky a štěstí. Ať Tě život hýčká a máš vždy důvod k úsměvu.
 3. Přeji Ti, Marcelo, ke Tvému svátku všechno nejlepší, hodně lásky, zdraví a úspěchů v životě i v práci.

 

Vtipná přání k svátku pro Marcelu

 1. Marcelo, k Tvému svátku Ti přeji zásobu čokolády na celý rok, nekonečnou lásku a neviditelný plášť, abys mohla občas zmizet a užít si chvilku klidu. Šťastný svátek!
 2. Ke svátku Ti, Marcelo, přeji abys našla Aladinovu lampu, která splní všechna Tvá tajná přání. A pokud ne, nevadí, máš nás, kteří Tě máme rádi a podpoříme Tě ve všem!
 3. Marcelo, přeji Ti ke svátku tolik štěstí, kolik je hvězd na obloze, tolik lásky, kolik je písečků na pláži a tolik peněz, kolik je vody v moři. A pokud to nestačí, tak aspoň hodně úspěchů v hledání pokladu!

 

Romantická přání k svátku pro Marcelu

 1. Má drahá Marcelo, ke Tvému svátku Ti přeji nejen štěstí a zdraví, ale také to, aby naše láska byla silnější než kdy dřív. Jsi můj svět a jsem šťastný, že jsem Tě našel.
 2. Marcelo, k Tvému svátku Ti chci říct, jak moc Tě miluji. Ať nás život spojuje navždy a ať jsou naše srdce jedno. Šťastný svátek, má láska.
 3. Mé drahé Marcelo přeji ke svátku hodně lásky, štěstí a radosti, protože s Tebou je život krásnější a plnější. Děkuji Ti za každý okamžik, který jsme spolu prožili, a těším se na všechny další, které nás ještě čekají.

 

Přání k svátku pro Marcelu od rodiny

 1. Milá Marcelo, jsme rádi, že máme takovou skvělou sestru/dceru/maminku, jako jsi Ty. Ke Tvému svátku Ti přejeme hodně zdraví, lásky a spoustu šťastných chvil s námi. Milujeme Tě!
 2. Marcelo, ke Tvému svátku Ti chceme popřát hodně štěstí a úspěchů v životě. Jsme pyšní na Tebe a děkujeme Ti za všechno, co jsi pro nás udělala. Máme Tě moc rádi!
 3. Ke svátku Ti, Marcelo, přejeme, ať se Ti daří ve všem, co Tě baví, ať máš vždy důvod se smát a ať Tě život nikdy nepřestane překvapovat. Jsme rádi, že Tě máme!

 

SMS přání k svátku pro Marcelu

 1. Marcelo, šťastný svátek! Ať máš den plný úsměvů, slunce a dobré nálady. Máš nás ráda! 😊
 2. Všechno nejlepší k Tvému svátku, Marcelo! Ať Tě život hýčká a splní všechna Tvá přání. 🎉
 3. Marcelo, šťastný svátek! Přejeme Ti hodně štěstí, zdraví a radosti nejen dnes, ale každý den. 😘

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *