Přání k svátku pro Marii: Překvapte ji originálním přáním

Svátek Marie je výjimečný den, kdy máme možnost přát všechno nejlepší ženám jménem Marie, které máme ve svém životě. Ať už je to maminka, sestra, přítelkyně nebo kolegyně, určitě je potěšíte některým z našich originálních a srdečných přání.

Kdy má svátek Marie?

Marie slaví svátek 12. Září

 

Klasická přání k svátku pro Marii

 1. Milá Marie, přeji Ti k Tvému svátku hodně radosti, lásky a štěstí. Ať Ti život nabízí jen ty nejlepší příležitosti!
 2. Přeji Ti, ať se Tvůj svátek nese ve znamení úsměvů, radosti a krásných chvil s rodinou a přáteli. Všechno nejlepší, Marie!
 3. Marie, ať Tě Tvůj svátek naplňuje štěstím a spokojeností. Ať máš po celý rok pocit, že jsi obklopena láskou a podporou.

 

Vtipná přání k svátku pro Marii

 1. Marie, k Tvému svátku Ti přeji tolik štěstí, kolik je na zemi pampelišek, a tolik lásky, kolik je na zemi Marií. Měj se krásně!
 2. Milá Marie, k Tvému svátku Ti přeji hodně zábavy, ať už v podobě tance, smíchu nebo příjemného trávení času s rodinou a přáteli. Ale nezapomeň, že zítra je zase pracovní den!
 3. Všechno nejlepší, Marie! Ať Ti život přináší spoustu veselých momentů a hlavně ať nikdy neztratíš smysl pro humor.

 

Romantická přání k svátku pro Marii

 1. Milá Marie, k Tvému svátku Ti přeji nádherný den plný lásky a něhy. Ať jsi obklopena lidmi, kteří Tě mají opravdu rádi.
 2. Přeji Ti, ať Tvůj svátek strávíš v objetí milovaného člověka, který Tě hřeje svou láskou a něhou. Všechno nejlepší, Marie!
 3. Marie, Tvůj svátek je pro mě důvodem k oslavě, protože jsem vděčný, že mám tak úžasnou ženu jako jsi Ty. Všechno nejlepší k Tvému svátku!

 

Použijte jedno z těchto přání k svátku pro Marii, nebo je upravte podle vlastního vkusu a osobního vztahu k oslavenci. Každopádně je důležité, aby přání bylo upřímné a vycházelo z srdce.

 

Přání pro Marii ve verších

 1. Marie, dnes Tvůj svátek slavíme, ať je život Tvůj jak pohádka živá. Štěstí, zdraví, lásku přejeme Ti, ať se Tvůj úsměv na tváři neztratí.
 2. Marie, dnes Tvůj svátek máš, ať se v Tvém životě jen štěstí tlačí. Ať Tě provází úsměv dál, ať Tvůj život je plný radosti.
 3. Dnes Tvůj svátek slavíme, Marie, ať je Tvůj život šťastný jako v pohádce. Lásku, zdraví, radost Ti přejeme, ať se Tvůj úsměv na tváři nikdy nezastaví.

 

Nezáleží na tom, jaký typ přání si vyberete, důležité je, aby bylo upřímné a vycházelo z vašeho srdce. Takže neváhejte a překvapte Marii krásným přáním k jejímu svátku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *