Přání k svátku pro Šimona: 25 originálních a vtipných nápadů

Chystáte se přát všechno nejlepší k svátku Šimonovi, ale stále nemáte ten pravý text? V tomto článku najdete 25 originálních, vtipných a křesťanských nápadů, které jistě potěší každého Šimona.

Kdy má svátek Šimon?

Šimon slaví svátek 22. Prosince

 

Originální přání

Zde je několik originálních a kreativních přání pro Šimona:

 1. Šimone, ať jsi šťastný jako sluníčko, veselý jako ptáček a šťastný jako zamilovaný motýlek. K tvému svátku všechno nejlepší!
 2. K tvému svátku ti přeji, Šimone, ať se tvůj život skládá z úsměvů, radosti a barevných snů. Ať ti každý den přinese něco krásného!
 3. Šimone, ať se ti daří ve všem, co si předsevzal, a ať tě provází štěstí a úspěch. K tvému svátku vše nejlepší!
 4. Ať je tvůj svátek, Šimone, plný radosti, slunce a smíchu, a ať ti každý den přinese něco nového a pozitivního!
 5. Šimone, k tvému svátku ti přeji, ať tě štěstěna provází na každém kroku a ať si můžeš plnit všechna svá přání!

 

Vtipná přání

Pro ty, kteří hledají vtipnější přání, zde je několik nápadů:

 1. Šimone, k tvému svátku ti přeji, ať máš vždy dostatek peněz na pivo, dostatek času na spánek a nikdy neztrácíš klíče od bytu. Vše nejlepší!
 2. K tvému svátku ti přeji, Šimone, ať máš vždy plnou lednici, prázdný odpadkový koš a rychlý internet. Ať ti nic nechybí!
 3. Šimone, ať tě na tvém svátku provází nekonečná zásoba piva, spousta smíchu a spousty štěstí. Všechno nejlepší!
 4. K tvému svátku ti přeji, Šimone, ať ti vždy svítí slunce na tvář, v peněžence zůstávají peníze a v kapse klíče od bytu. Vše nejlepší!
 5. Šimone, k tvému svátku ti přeji, ať se ti podaří vyhnout se všem problémům, ať ti život přinese jen radost a spoustu nezapomenutelných zážitků. A samozřejmě ať ti nikdy nechybí dobré jídlo a pití!

 

Křesťanská přání

Pro ty, kteří by rádi přáli Šimonovi v duchu křesťanských hodnot, máme tyto návrhy:

 1. Šimone, ať ti Bůh žehná na každém kroku tvého života a ať tě provází láska, radost a pokoj. K tvému svátku všechno nejlepší!
 2. K tvému svátku ti přeji, Šimone, ať tě Pán Bůh provází svým požehnáním, ať ti dává sílu a odvahu v každé situaci a naplňuje tvůj život radostí a štěstím.
 3. Šimone, ať tě na tvém životním putování provází Boží láska, moudrost a pokoj. K tvému svátku vše nejlepší!
 4. K tvému svátku ti přeji, Šimone, ať tě Pán Bůh chrání a posiluje ve víře, ať ti dává sílu překonávat překážky a dosáhnout svých cílů. Všechno nejlepší!
 5. Šimone, ať tě na tvém svátku provází Boží požehnání, ať ti dává sílu, moudrost a odvahu v každodenním životě. K tvému svátku všechno nejlepší!

 

Doufáme, že jste si vybrali to správné přání pro Šimona z naší nabídky originálních, vtipných a křesťanských nápadů. Přejeme vám hodně radosti při předávání svátečních přání a samozřejmě Šimonovi všechno nejlepší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *