Přání k svátku pro Simonu: 25 originálních a vtipných přání

Svátek Simony se blíží a vy chcete této úžasné ženě popřát vše nejlepší? Připravili jsme pro vás 25 přání, která můžete Simoně věnovat. Jsou rozdělena do pěti kategorií: vtipná, upřímná, básnická, citátová a křesťanská přání.

Kdy má svátek Simona?

Simona slaví svátek 12. Prosince

 

Vtipná přání

Zkuste Simoně vykouzlit úsměv na tváři jedním z těchto vtipných přání.

 1. Milá Simono, k tvému svátku ti přeji, aby ti nikdy nechyběl smysl pro humor a každý den byl plný úsměvů a radosti!
 2. Simono, k tvému svátku ti přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a samozřejmě i peněz – protože všichni víme, že peníze štěstí opravdu přinášejí!
 3. Přeji ti, abys měla na svůj svátek tolik radosti, kolik je kapel v dešti, a tolik úspěchu, kolik je veverek v lese!
 4. Milá Simono, k tvému svátku ti přeji, aby ti všechny tvoje přání splnili okamžitě, až na to jedno – ať máš vždy něco, na co se těšit!
 5. Simono, k tvému svátku ti přeji, aby se ti dařilo a všechno ti vycházelo, i když někdy budeš muset použít kladivo, nebo alespoň slovo „prosím“!

 

Upřímná přání

Chcete vyjádřit své upřímné přání štěstí a lásky? Zkuste jedno z následujících upřímných přání.

 1. Milá Simono, k tvému svátku ti přeji hodně štěstí, zdraví a lásky. Ať je tvůj život plný radosti, úspěchů a krásných chvil!
 2. Přeji ti, aby tvůj svátek byl plný radosti a spokojenosti. Ať jsi obklopena lidmi, kteří tě mají rádi a chtějí ti jen to nejlepší.
 3. Simono, k tvému svátku ti přeji všechno nejlepší. Ať jsi šťastná a spokojená a ať se ti daří ve všem, co děláš!
 4. K tvému svátku ti přeji, aby tě život hýčkal a přinášel ti jen to nejlepší. Ať je tvůj osud plný slunce, radosti a lásky.
 5. Simono, k tvému svátku ti přeji, ať tě provází štěstí, zdraví a úspěch ve všem, co podnikneš. Ať tě život obdarovává jen tím nejlepším!

 

Básničky

Přání v podobě veršů může být krásným způsobem, jak popřát k svátku. Zkuste jedno z následujících básnických přání.

 1. Ráno slunce vstává, na nebi pták zpívá, k tvému svátku, Simono, přání posílá. Ať se ti daří, ať jsi šťastná, ať tvůj život je jako pohádka.
 2. Přání pro tebe k svátku letí, ať tě štěstí, zdraví, láska hřeje. Ať se tváříš jako sluníčko, ať jsi šťastná každou chviličku.
 3. Simono, k tvému svátku přání jde, ať z tváře tvé úsměv nezmizí. Ať zdraví, štěstí, láska tě provází, ať život tvůj jen radostí kvete.
 4. Přání k svátku posílám ti dnes, ať život tvůj je plný slunce, štěstí, lesk. Ať tě provází láska a radost v srdci, ať se splní všechny tvé touhy, i ty tajné.
 5. Simono, ať ti kvetou cesty života, ať tě provází štěstí, láska, pohoda. Ať se ti daří a úspěch tvůj kvete, ať tvůj svátek je plný radosti a slunce světla.

 

Citáty

Inspirujte se moudrem slavných osobností a popřejte Simoně k svátku s jejich slovy.

 1. „Štěstí je, když to, co myslíš, co říkáš a co děláš, je v harmonii.“ – Mahátma Gándhí. Přeji ti, Simono, aby tvůj život byl plný této harmonie.
 2. „Život je 10 % toho, co se nám stane, a 90 % toho, jak na to reagujeme.“ – Charles R. Swindoll. Přeji ti, abys měla v životě sílu a odvahu reagovat na všechny výzvy s úsměvem a optimismem. 3. „Láska je jediná síla schopná proměnit nepřítele v přítele.“ – Martin Luther King. Přeji ti, Simono, aby tvůj život byl plný lásky a přátelství.
 3. „Nikdy se neboj života, nikdy se neboj dobrodružství, buď statečný, buď odvážný.“ – Amelia Earhart. Přeji ti, abys vždy žila život naplno a objevila svůj vlastní dobrodružný příběh.
 4. „Nechť tě úspěch provází a neúspěch posiluje. Nechť tě láska hřeje a zklamání tě naučí.“ – Leonardo da Vinci. Přeji ti, Simono, aby tvůj život byl plný moudrosti, lásky a úspěchu.

 

Křesťanská přání

Pro ty, kteří hledají duchovní slova, připravili jsme několik křesťanských přání.

 1. Milá Simono, k tvému svátku ti přeji, aby tě Pán Bůh chránil a provázel svým požehnáním každý den tvého života.
 2. Přeji ti, aby tvůj život byl plný Božího požehnání, lásky a moudrosti. Ať tě Bůh provází na tvých životních cestách.
 3. Simono, k tvému svátku ti přeji, ať Pán Bůh naplňuje tvé srdce pokojem, radostí a láskou.
 4. K tvému svátku ti přeji Boží požehnání, lásku a štěstí. Ať je tvůj život plný radosti, míru a harmonie.
 5. Simono, ať tě Pán Bůh chrání a střeží, ať tě provází jeho láska a milosrdenství po celý tvůj život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *