Přání k svátku pro Václava: Nejlepší přání

Svátek je ideální příležitostí pro vyjádření náklonnosti a vděku našim blízkým. Pokud chcete připravit originální a upřímné přání k svátku pro Václava, jste na správném místě. V tomto článku najdete různé nápady, které můžete použít nebo upravit podle svého vkusu.

Kdy má svátek Václav?

Václav slaví svátek 29. Září

 

Klasická přání

 1. Václave, přeji ti krásný svátek plný radosti a štěstí. Ať se ti daří ve všem, co děláš, a život ti přináší jen to nejlepší.
 2. S láskou Ti přeji, Václave, v tento svátek mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti. Ať tě provází úspěch a láska v každém kroku tvého života.

Vtipná přání

 1. Když slaví Václav, slaví celý svět! Ať je tvůj svátek plný smíchu, dobré nálady a nezapomenutelných chvil, Václave!
 2. Václave, přeji ti ke svátku tolik štěstí, kolik je v moři ryb a tolik lásky, kolik je v lese stromů. Ať ti dnes přinese ten nejlepší den!

 

SMS přání

 1. Václave, ke svátku ti přeji mnoho štěstí, lásky a úspěchů. Ať ti život přináší jen to nejlepší!
 2. Krásný svátek, Václave! Ať tě provází radost, úsměvy a nekonečná spokojenost ve všech tvých dnech.

 

Přání pro různé vztahy

Pro kamaráda:

 1. Václave, kamaráde, ke svátku ti přeji všechno nejlepší a hodně štěstí. Ať se ti daří ve všem, co děláš, a máš po svém boku spoustu skvělých lidí!
 2. Ať je tvůj svátek, Václave, plný zábavy, přátel a skvělých zážitků! Gratuluji a těším se na další společně prožité chvíle.

Pro otce nebo dědečka:

 1. Drahý táto/dědečku, ke svátku ti přeji mnoho zdraví, lásky a štěstí. Děkuji ti za vše, co jsi pro nás udělal, a za to, že jsi vždy naší oporou. Milujeme tě!
 2. Václave, táto/dědečku, ke svátku ti přeji spoustu krásných chvil a spokojenosti. Jsi nejlepší, ať ti život přináší jen radost a úspěch!

 

 

Pro bratra nebo syna:

 1. Václave, bratře/synu, přeji ti ke svátku všechno nejlepší, hodně lásky, štěstí a úspěchů. Jsi skvělý a jsme na tebe pyšní!
 2. Ať tvůj svátek, Václave, přinese jen krásné chvíle, mnoho radosti a úsměvů. Těšíme se na další dobrodružství, které spolu prožijeme!

 

Závěr Ať už hledáte klasické, vtipné nebo SMS přání k svátku pro Václava, v tomto článku jste našli spoustu nápadů a inspirace. Nezapomeňte přání přizpůsobit svým osobním pocitům a vztahu k oslavenci, aby bylo co nejupřímnější a nezapomenutelné. Přejeme krásný svátek pro Václava i vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *