Přání k svátku pro Davida: Originální a upřímná přání pro vaše blízké

David je běžné jméno v české republice, a pokud máte v rodině, mezi přáteli nebo kolegy někoho se jménem David, jistě chcete, aby jeho svátek byl plný radosti a příjemných překvapení. V tomto článku najdete různé nápady na klasická, vtipná i SMS přání, které můžete upravit podle svého vkusu.

Kdy má svátek David?

David slaví svátek 30. Prosince

Klasická přání

Pro otce, manžela nebo přítele:

  1. Ke svátku ti, Davide, přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a úspěchů ve všem, co tě čeká. Ať se ti daří ve všech oblastech života a máš důvod se každý den smát!

 

Pro syna nebo bratra:

  1. Milý Davide, k tvému svátku ti přejeme hodně radosti, lásky a úspěchů. Ať ti život přinese mnoho krásných příležitostí a vzpomínek!

 

Vtipná přání

  1. Davide, ke svátku ti přeji, abys se stal bohatým a slavným, a až tak budeš, nezapomeň na nás, kteří jsme ti to přáli!
  2. Ahoj Davide! K svátku ti přejeme, ať ti všechny holky padají k nohám, peníze ti rostou na stromech a úsměv ti nechybí na tváři!

 

SMS přání

  1. Milý Davide, přeji ti ke svátku hodně štěstí, zdraví a radosti. Ať ti život přináší jen to nejlepší!
  2. Hezký svátek, Davide! Ať ti všechno jde dobře a máš důvod se každý den smát!

 

Vyzkoušejte jedno z těchto přání nebo se nechte inspirovat a vytvořte vlastní originální přání pro Davida ve vašem životě. Ať už zvolíte klasické, vtipné nebo SMS přání, důležité je, aby bylo upřímné a vyjádřilo vaše pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *