Přání k svátku pro Pavla: Inspirujte se!

Svátek Pavla se blíží a vy hledáte originální přání, které oslavenci vykouzlí úsměv na tváři? Přinášíme vám rozsáhlou sbírku přání k svátku pro Pavla, která zahrnuje klasická přání, vtipná přání, SMS přání a básničky. Nechte se inspirovat a vyberte si to nejlepší přání pro vašeho oslavence!

Kdy má svátek Pavel?

Pavel slaví svátek 29. Června

 

Klasická přání

 1. Milý Pavle, ke svátku Ti přeji hodně štěstí, lásky a zdraví. Ať Tě provází úspěch a radost ze života každý den!
 2. Ke svátku, milý Pavle, přeji Ti, ať štěstí, láska, radost provází. Zdraví ať nikdy neopouští, a úspěch ať Tě provází všemi dny Tvé cesty.
 3. Pavle, k Tvému svátku přání posílám, ať štěstí, zdraví, láska nikdy neopomíjí. Na Tvé cestě ať Tě provází jen to dobré, a úspěch ať Tě hřeje jako zlaté slunce.

 

Vtipná přání

 1. Pavle, k Tvému svátku Ti přeji, ať se Tváříš jako delfín v bazénu šampaňského a máš více energie než baterka Duracell!
 2. Pavle, ke svátku Ti přeji všechno nejlepší a ať Tě provází štěstí, jako klokan s batůžkem plným čtyřlístků!
 3. K Tvému svátku Ti přeji, ať je Tvůj život jako dobrý film – plný vzrušení, radosti, lásky a dobrodružství. A žádné reklamy!

 

SMS přání

 1. Ke svátku Ti přeji štěstí, zdraví a úspěchy! Ať Tě život hýčká, jako třešnička na dortu. 🙂
 2. Pavle, k Tvému svátku ať Tě provází láska, štěstí a zdraví jako stín! Gratuluji!
 3. Ke svátku hodně štěstí, zdraví a lásky, Pavle! Ať Ti život přinese jen to nejlepší.

 

Básničky

 1. Ke svátku, milý Pavle, dnes Ti přeji, Ať štěstí, zdraví, láska s Tebou je. V Tvých snech ať slunce vždycky svítí jasně, A úsměv na tváři ať nikdy nezmizí z Tvého zraku.
 2. Pavle, k Tvému svátku básničku Ti píši, Ať radost, štěstí, láska vždycky Tě provází. Na cestě životem ať jen růže kvetou, A srdce Tvé ať zdraví nikdy neopouští.
 3. Ať jaro v srdci vždy prozáří Tvůj život, Ke svátku, Pavle, přeji Ti jen to nejlepší. Štěstí ať Tě provází všemi dny a chvílemi, A sny Tvé ať se stávají skutečnými.

 

Takto jsme se pokusili přinést vám rozmanitá a inspirativní přání k svátku pro Pavla. Doufáme, že jste si mezi nimi našli ta pravá, která potěší vašeho oslavence a vykouzlí na jeho tváři úsměv. Přejeme vám krásné oslavy a spoustu radosti ze společných chvil s vašimi blízkými.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *