Přání k svátku pro Pavlu: Najděte to pravé přání

Svátek Pavly je skvělou příležitostí, jak přáteli nebo rodinným příslušníkům s tímto krásným jménem popřát všechno nejlepší. Ať už hledáte klasické, vtipné, SMS nebo básnické přání, v našem článku naleznete inspiraci pro každou příležitost.

 

Klasická přání

 1. Milá Pavlo, ke svátku Ti přeji hodně štěstí, zdraví a lásky. Ať Tě provází úspěch ve všem, co děláš, a radost ze života následuje každým dnem.
 2. Ke svátku, milá Pavlo, přeji Ti hodně radosti, zdraví a úspěchů v práci i v osobním životě. Ať se Ti splní všechna přání a Tvůj život bude plný štěstí.

 

Přání s přáním úspěchu

 1. Pavle, k Tvému svátku Ti přeji mnoho úspěchů na pracovní i osobní půdě. Ať se Ti daří a Tvůj život bude plný uskutečněných snů.
 2. Ke svátku, milá Pavlo, přeji Ti hodně úspěchů, ať už v práci nebo v osobním životě. Ať se Ti splní všechny Tvé cíle a sny, a život Ti přinese jen radost.

 

Vtipná přání

 

 1. Milá Pavlo, ke svátku Ti přeji, ať Tě provází štěstí, zdraví, láska a hlavně dobrý humor. Ať je Tvůj život plný smíchu a veselých chvil!
 2. Pavle, k Tvému svátku Ti přeji mnoho štěstí, zdraví a smíchu. A taky hodně trpělivosti se všemi námi, kteří Tě máme rádi!

 

SMS přání

 1. Pavlo, ke svátku přeji štěstí, zdraví a radost. Ať je Tvůj život plný krásných chvil! 🙂
 2. Milá Pavlo, ke svátku Ti posílám spoustu úsměvů a radosti. Ať se Ti daří ve všem, co děláš!

 

Básnická přání

 • Ke svátku, milá Pavlo, přeji Ti, ať štěstí, láska, radost provází. Zdraví ať nikdy neopouští, a úspěch ať Tě provází všemi dny Tvé cesty.
 • Slunce v srdci ať Ti svítí, k Tvému svátku přání přichází. Zdraví, štěstí, lásku přeji, ať život Tvůj jen šťastný je.
 • Pavlo, ke svátku přání posílám, ať štěstí, zdraví, láska nikdy neopomíjí. Na Tvé cestě ať Tě provází jen to dobré, a úspěch ať Tě hřeje jako zlaté slunce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *